Скраб і Пілінг. У чому різниця?

13.03.2023

Пілінг для обличчя та скраб для обличчя - це два різних косметичних засоби, які використовуються для очищення шкіри обличчя та видалення забруднень та мертвих клітин. Хоча вони можуть виглядати подібними, вони мають різні функції та засоби застосування.

Пілінг для обличчя - це косметичний засіб, який містить активні інгредієнти, що допомагають видалити мертві клітини шкіри та сприяють зміцненню здоров'я шкіри. Вони можуть містити кислоти, фруктові екстракти, абразивні зерна та інші інгредієнти. Пілінги для обличчя зазвичай не містять великих часток абразивів, тому вони менше травмують шкіру, що може бути корисним для людей з чутливою шкірою.

Скраб для обличчя - це косметичний засіб, який містить абразивні частки, такі як кавові зерна, кукурудзяна мука, сіль або цукор. Вони допомагають видалити забруднення та мертві клітини шкіри, а також покращують кровообіг та зовнішній вигляд шкіри. Скраби для обличчя можуть бути менш ефективними для чутливої шкіри, тому вони рекомендуються для людей з нормальною, жирною або комбінованою шкірою.

Однак, варто зазначити, що обидва ці засоби мають свої плюси та мінуси. Пілінг для обличчя може бути корисним для людей з чутливою шкірою, оскільки він має більш делікатний ефект на шкіру та не травмує її. Скраб для обличчя ж рекомендується для людей з нормальною, жирною або комбінованою шкірою, оскільки його абразивні частки можуть ефективно видаляти забруднення та мертві клітини шкіри.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий